Стратегія розвитку

Шановні мешканці Новояричівської селищної територіальної громади!

Спільно з «Проєктом USAID «ГОВЕРЛА», який підтримує нашу громаду у стратегічному плануванні, просимо вас долучитися до проведення громадського опитування та взяти участь у розробці  Стратегії розвитку Новояричівської селищної ради 2024-2027 рр.

Стратегія розвитку громади є основою для сталого місцевого розвитку, та потребує залучення всіх зацікавлених сторін у громаді.

Ми проводимо це опитування для визначення основних проблем, які на вашу думку, існують у громаді та перспектив розвитку громади на майбутнє. Ваша думка обов’язково буде врахована при визначенні пріоритетних завдань та шляхів розвитку!

Посилання  на анкету для представників бізнесу: https://forms.gle/KppjrRPr3QfH2p9MA

Посилання  на анкету для жителів громади: https://forms.gle/GBpLTnYYpxcz6vjT7

СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ НОВОЯРИЧІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ДО 2027 РОКУ

ПЛАН ЗАХОДІВ НА 2024-2027 РОКИ З РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ НОВОЯРИЧІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ДО 2027 РОКУ

ПРОЕКТ ПРОФІЛЮ НОВОЯРИЧІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ Матеріали до Стратегії розвитку Новояричівської селищної територіальної громади на період до 2027 року

ЗВІТ про стратегічну екологічну оцінку Стратегії розвитку Новояричівської селищної територіальної громади до 2027 року та Плану заходів на 2024-2027 роки з її реалізації

13 Жовтня, 2023 р., 15:40
Запрошуємо Вас долучитися до громадського обговорення Стратегії розвитку Новояричівської селищної територіальної громади до 2027 року та Плану заходів на 2024-2027 роки з її реалізації, які розроблені в співпраці Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Новояричівської селищної територіальної громади та експертів проєкту «Стратегічний аналіз і рекомендації з розширення можливостей органів місцевого самоврядування і громад за допомогою відповідних стратегічних документів» (завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА»).
02 Жовтня, 2023 р., 16:13
Повна назва документа державного планування: проєкт  Стратегії розвитку Новояричівської селищної територіальної громади  до 2027 року та Плану заходів на 2024-2027 роки з її реалізації (далі Стратегія та План)
08 Травня, 2023 р., 17:24
8 травня 2023 року за участі голови Новояричівської селищної ТГ  Петра Соколовського під супроводом HOVERLA / проект  USAID в Україні  відбулося друге засідання робочої групи з розробки  Стратегії розвитку Новояричівської територіальної громади до 2027 року. На засіданні були присутні члени Робочої групи, спеціалісти різних галузей Новояричівської ТГ, активна молодь.
04 Квітня, 2023 р., 21:59
30 березня 2023 року за участі голови Новояричівської селищної ТГ  Петра Соколовського під супроводом HOVERLA / проект  USAID в Україні  відбулося перше засідання робочої групи з розробки  Стратегії розвитку Новояричівської територіальної громади до 2027 року. На засіданні були присутні члени Робочої групи, спеціалісти різних галузей Новояричівської ТГ, громадські активісти.
24 Березня, 2023 р., 21:37
30 березня, о 14:30 год., в приміщенні Новояричівської селищної ради відбудеться  розширене засідання робочої групи з питань розроблення  Стратегії розвитку Новояричівської громади  на період до 2027 року.       Стратегія розвитку Новояричівської громади розробляється  в межах проєкту «Стратегічний аналіз і рекомендації з розширення можливостей органів місцевого самоврядування і громад за допомогою відповідних стратегічних документів», який реалізується за підтримки USAID «ГОВЕРЛА».           Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у засіданні та висвітлити своє бачення проблем та перспектив розвитку нашої громади.