Громадянам

12 Червня, 2024 р., 15:13
Реєстрація місця проживання дитини потребує згоди обох батьків. Втім буває так, що через погані стосунки, зокрема після розлучення, один з батьків не дає потрібну згоду. Такі дії порушують права та потреби дитини.
01 Червня, 2024 р., 16:55
До департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації надійшов лист Львівського обласного центру зайнятості від 21.05.2024 № 12- 1654/24 щодо надання роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю.
28 Травня, 2024 р., 16:27
З метою доступності та покращення якості надання соціально — побутових, культурних, освітніх та інших видів послуг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих, обласна військова адміністрація на основі інформації, яку раніше надали сільські, селищні, міські ради, сформувала базу даних таких послуг та пільг. Розроблено дашборд “ Послуги та пільги для Захисників та ветеранів”. Цим додатком можуть користуватися усі зацікавлені, зокрема: ветерани, Захисники та Захисниці, їх сім’ї та родини загиблих і безвісти зниклих, представники територіальних органів, центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, які супроводжують відповідні напрямки діяльності і надають консультації для вищезазначених категорій населення. Знайти дашборд можна за посиланням. https://apl.loda.gov.ua/portal/apps/experiencebuilder/experience/?id=be012686d0f445f8a710b27cdc9a77a8&draft=true
20 Травня, 2024 р., 11:18
ТОВ «Ековей Вейст Менеджмент», відповідно до вимог частини і першої статті 33 Закону України «Про управління відходами» № 2320-ІХ від 20.06.2022 року, який набрав чинності 09.07.2023 року, статті 12, частини 5 статті 13 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», пунктів 24, 25 «Правил надання послуг з управління побутовими відходами та типових договорів про надання послуг з управління побутових відходів», які затверджені постановою Кабінету Міністрів України № 835 від 08.08.2023 року, надав для публікації:
20 Травня, 2024 р., 11:01
Найпоширенішою  причиною  нещасних   випадків   на   воді   є недотримання громадянами правил безпечної поведінки. Зокрема, це купання в необладнаних для цього місцях та купання в нетверезому стані. Тому варто пам’ятати, що умовами безпеки є правильний вибір та обладнання місць купання, навчання дорослих і дітей плаванню, суворе дотримання правил поведінки під час купання і катання на плавзасобах,  постійний контроль за дітьми у воді з боку дорослих.
09 Травня, 2024 р., 10:29
Клуб Ділових Людей Україна оголошує набір на бізнес-інкубатор для ветеранів та ветеранок Львівської області, які хочуть розпочати власну справу або розвинути уже діючий мікробізнес.
07 Травня, 2024 р., 10:18
Для ветеранів та цивільних запустили новий інформаційно-аналітичний проєкт “Спектри”, який сприятиме поверненню військових до цивільного життя.