Громадянам

16 Липня, 2024 р., 14:39
Серйозну небезпеку сільськогосподарським культурам становлять саранові,які є одними із найагресивніших та найшкідливіших комах у світі.
08 Липня, 2024 р., 12:57
Необхідно пам’ятати, якщо Ви випадково виявили вибухонебезпечний предмет, до нього не можна навіть торкатися – це дуже небезпечно. Уникайте будь-яких дій зі знахідками або підозрілими предметами, які можуть виявитися вибуховими пристроями, – це може призвести до їх вибуху, численних жертв і руйнувань.
04 Липня, 2024 р., 17:12
Відповідно до Порядку визначення суб’єкта господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Новояричівської селищної територіальної громади, що затверджено рішенням виконавчого комітету Новояричівської селищної ради № 696 від 31.05.2024 року «Про проведення конкурсу щодо визначення суб’єкта господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Новояричівської селищної територіальної громади».
19 Червня, 2024 р., 16:27
З метою впорядкування та належної організації діяльності у сфері поводження з побутовими відходами Новояричівська селищна рада оголошує конкурс щодо визначення суб’єкта господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Новояричівської селищної територіальної громади.
12 Червня, 2024 р., 15:13
Реєстрація місця проживання дитини потребує згоди обох батьків. Втім буває так, що через погані стосунки, зокрема після розлучення, один з батьків не дає потрібну згоду. Такі дії порушують права та потреби дитини.
01 Червня, 2024 р., 16:55
До департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації надійшов лист Львівського обласного центру зайнятості від 21.05.2024 № 12- 1654/24 щодо надання роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю.
28 Травня, 2024 р., 16:27
З метою доступності та покращення якості надання соціально — побутових, культурних, освітніх та інших видів послуг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих, обласна військова адміністрація на основі інформації, яку раніше надали сільські, селищні, міські ради, сформувала базу даних таких послуг та пільг. Розроблено дашборд “ Послуги та пільги для Захисників та ветеранів”. Цим додатком можуть користуватися усі зацікавлені, зокрема: ветерани, Захисники та Захисниці, їх сім’ї та родини загиблих і безвісти зниклих, представники територіальних органів, центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, які супроводжують відповідні напрямки діяльності і надають консультації для вищезазначених категорій населення. Знайти дашборд можна за посиланням. https://apl.loda.gov.ua/portal/apps/experiencebuilder/experience/?id=be012686d0f445f8a710b27cdc9a77a8&draft=true
20 Травня, 2024 р., 11:18
ТОВ «Ековей Вейст Менеджмент», відповідно до вимог частини і першої статті 33 Закону України «Про управління відходами» № 2320-ІХ від 20.06.2022 року, який набрав чинності 09.07.2023 року, статті 12, частини 5 статті 13 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», пунктів 24, 25 «Правил надання послуг з управління побутовими відходами та типових договорів про надання послуг з управління побутових відходів», які затверджені постановою Кабінету Міністрів України № 835 від 08.08.2023 року, надав для публікації: