ЗБІР ІДЕЙ СПІЛЬНИХ ПРОЕКТІВ У РАМКАХ ЛЬВІВСЬКОЇ АГЛОМЕРАЦІЇ

Дата: 20.06.2023 15:59
Кількість переглядів: 142

Шановні пані і панове!Фото без опису

Зараз триває робота над розробкою Стратегії розвитку Львівської агломерації, до складу якої можуть увійти Львівська та 17 сусідніх громад, які мають тісні зв'язки зі Львовом (перелік громад див нижче*). Агломерація – це поширена у Європі форма співпраці незалежних громад, які об'єднують зусилля для вирішення спільних проблем у тій чи іншій сферах або використання спільних ресурсів і потенціалів для розвитку.

Для врахування думки громадськості та фахових середовищ проводимо публічний збір ідей спільних проєктів, які сприятимуть розвитку громад Львівської агломерації. Йдеться про проєкти, які можуть реалізовуватись двома, кількома або навіть усіма громадами агломерації, зокрема за участю і Львівської громади. Уже існують приклади таких проектів, коли громади спільно утримують медичні чи соціальні заклади, спільно закуповують техніку для надання комунальних послуг, реалізують туристичні проекти, тощо. Усі пропозиції будуть проаналізовані для можливого використання у проєкті Стратегії та подальшого фінансування.

Запрошуємо Вас надати свої ідеї таких проектів, заповнивши цю форми до 1 липня 2023 року. Це займе у Вас до 5 хвилин. Якщо у Вас є декілька ідей, заповніть цю форму на кожну ідею окремо.

Ваша пропозиція може бути повністю анонімною або ж, якщо Ви бажаєте, щоб з Вами потім сконтактували для уточнень, можете вказати свої контактні дані наприкінці форми.

*До складу Львівської агломерації можуть увійти Львівська, Бібрська, Великолюбінська, Городоцька, Давидівська, Жовківська, Жовтанецька, Зимноводівська, Івано-Франківська, Куликівська, Мурованська, Новояричівська, Оброшинська, Підберізцівська, Пустомитівська, Сокільницька, Солонківська, Щирецька територіальні громади. 

Збір ідей проєктів проводиться у рамках підготовки Стратегії розвитку Львівської агломерації, яка здійснюється  на виконання Розпорядження Львівської ОВА від 18.10.2022 та за підтримки Програми Ради Європи «Посилення доброго демократичного врядування і стійкості в Україні».


ФОРМА


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора