Новини ДПІ

15 Липня, 2024 р., 19:01
Днями у приміщенні Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області відбувся семінар-тренінг для представників бізнесу щодо податкового законодавства.
15 Липня, 2024 р., 19:01
  Фахівці Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області консультують платників податків щодо особливостей декларування доходів громадян у цьому році. Так, платникам наголошують, що декларуванню підлягають доходи, отримані від осіб, що не є податковими агентами, тобто від інших фізичних осіб, які не зареєстровані як самозайняті особи. До таких доходів належать доходи від надання в оренду рухомого або нерухомого майна іншим фізичним особам, успадкування майна не від членів сім’ї першого та другого ступенів споріднення, при нотаріальному оформленні спадщини або договору дарування за якими не було сплачено податок на доходи фізичних осіб та військовий збір, від надання репетиторських послуг, надання послуг з обробітку землі та ряд інших.
15 Липня, 2024 р., 19:00
  Під час зустрічі з відвідувачами Центру обслуговування платників Кам’янка-Бузької ДПІ фахівці інспекції розповіли про сплату майнових податків та використання сучасних електронних сервісів ДПС.
15 Липня, 2024 р., 18:59
Днями у приміщенні Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області відбувся семінар-тренінг для представників бізнесу щодо податкового законодавства.
15 Липня, 2024 р., 18:59
 Начальник Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області                   Тарас Печора провів сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія».
15 Липня, 2024 р., 18:58
   Фахівці Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області регулярно надають адміністративні послуги для платників податків.
15 Липня, 2024 р., 18:58
  Заступниця начальника Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області Оксана Солонинка провела сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з питань нюансів податкового законодавства.
15 Липня, 2024 р., 18:57
     Начальником Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області Тарасом Печорою надано коментар-відповідь про те, що Законом України від 13 травня 2014 року № 1258-VII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедури державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичних осіб – підприємців за заявницьким принципом» внесено зміни до Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами та доповненнями (далі – Закон № 2464).
27 Червня, 2024 р., 20:47
27 Червня, 2024 р., 20:47
    Начальник Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області Тарас Печора провів ряд зустрічей з керівниками підприємств щодо питань підвищення рівня оплати праці.