Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Новояричіввської селищної ради

Рішення про затвердження Концепції розвитку ЦНАП

Рішення про затвердження переліку послуг ЦНАП і ВРМ

Рішення про затвердження Регламенту ЦНАП

Рішення про реєстр НТГ

Рішення про створення ЦНАП

14 Серпня, 2023 р., 12:26
Консультаційний центр, який відкритий при Регіональному представництві Уповноваженого у Львівській області за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 107, орієнтований на активну взаємодію з усіма ключовими органами державної влади, органами місцевого самоврядування, організаціями та установами, які забезпечують роботу щодо розшуку зниклих та депортованих дітей, забезпечення їхнього повернення, інших соціальних питань, з якими стикаються діти та сім’ї, зокрема постраждалі внаслідок війни, насильства, жорстокого поводження.
21 Липня, 2023 р., 14:07
Головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області інформує щодо номерів телефонів для консультування населення:
20 Липня, 2023 р., 17:23
Видачу витягів із Єдиного реєстру осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, здійснює лише МВС. 
28 Квітня, 2023 р., 18:23
Сьогодні Центр надання адміністративних послуг Новояричівської територіальної громади відкрив свої двері! Відтепер у центрі надаватимуться 182 адміністративні послуги для ще кращого функціонування місцевого самоврядування задля задоволення потреб громадян. Дякуємо Богу та нашим захисникам за можливість реалізовувати нові проєкти на благо нашої держави!  

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора