Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту

18 Квітня, 2023 р., 11:51
Маємо хороші новини на початок четвертої чверті! Провели капітальний ремонт трьох класів, що дозволить забезпечити очне навчання для всіх учнів опорного закладу загальної середньої освіти смт Новий Яричів. Також було виконано ремонтні роботи у котельні, яка обігріватиме понад 600 дітей, що навчаються в цьому закладі Дякуємо нашим захисникам за можливість будувати міцний тил та створювати належні умови для навчання наших дітей!
08 Червня, 2022 р., 10:31
Замовлення підручників для 5го класу
03 Серпня, 2021 р., 15:43
  Сьогодні в Україні інклюзивне навчання організовано у майже 43% шкіл, працює понад 18 тисяч інклюзивних класів. За останні десять років інклюзія суттєво проникла в українські школи. Для порівняння, п’ять років тому в інклюзивних класах навчалось вдесятеро менше, ніж зараз. Разом із тим, дослідження якості інклюзивного навчання, проведене Державною службою якості освіти, виявило низку викликів на рівні організації інклюзивного навчання, кваліфікації вчителів, методичного забезпечення освітнього процесу, розвитку інфраструктури та забезпечення фінансування, взаємодії з інклюзивно-ресурсними центрами (ІРЦ).
02 Серпня, 2021 р., 09:59
Забезпечення рівного доступу до освіти і неупередженого ставлення до всіх дітей — такі ж важливі завдання директора школи, як і забезпечення якості освітньої діяльності школи.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора