Новини ДПІ

28 Квітня, 2022 р., 20:12
Відповідно до п.п. 69.24 п. 69 підрозд. 10 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) тимчасово, з 01 квітня 2022 року на період дії воєнного стану на території України звільняються від оподаткування ПДВ, акцизним податком операції з ввезення фізичними особами на митну територію України автомобілів легкових, кузовів до них, причепів та напівпричепів, мотоциклів, транспортних засобів, призначених для перевезення 10 осіб і більше, транспортних засобів для перевезення вантажів у митному режимі імпорту.
11 Квітня, 2022 р., 21:09
Запит про суми та джерела отриманих доходів можна подати через ЕК з використанням кваліфікованого електронного підпису (далі – КЕП).
31 Березня, 2022 р., 22:25
Кам’янка-Бузька ДПІ ГУ ДПС у Львівській області повідомляє, що платники податків, як і раніше,  можуть подавати звітність, заяви на перекидку чи повернення зайво або надміру сплачених коштів, листуватися з органами ДПС, перевіряти стан розрахунків з бюджетом тощо через Електронний кабінет.
28 Березня, 2022 р., 22:42
Платники податків, як і раніше,  можуть подавати звітність, заяви на перекидку чи повернення зайво або надміру сплачених коштів, листуватися з органами ДПС, перевіряти стан розрахунків з бюджетом тощо через Електронний кабінет.
07 Березня, 2022 р., 14:45
Наказом Державної податкової служби України від 24 лютого 2022 року № 243-о «Про встановлення простою у роботі Державної податкової служби України та її територіальних органах», виданого на підставі Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» затвердженого Законом України від 24 лютого 2022 року № 2102-IX «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» (далі – Указ), встановлено простій у роботі Державної податкової служби України та її територіальних органах.
22 Лютого, 2022 р., 09:04
Кам’янка-Бузька ДПІ ГУ ДПС у Львівській області повідомляє, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених ПКУ. Перелік витрат, за якими фізична особа має право на отримання податкової знижки за 2020 рік визначено статтею 166 ПКУ.
17 Лютого, 2022 р., 14:02
     Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області нагадує, що  громадянам, які отримували доходи за кордоном, а це в основному стосується заробітчан, і які сплатили податки за межами України, не доведеться платити податки ще раз, у разі якщо з країнами, де вони працювали, підписані угоди про уникнення подвійного оподаткування. Таким громадянам необхідно лише подати декларацію про майновий стан і доходи і зазначити суми отриманих доходів.