12 Квітня, 2022 р., 13:05
Офіційні повідомлення про хімічну атаку
11 Квітня, 2022 р., 14:16
Неможливо підібрати слів, які могли б описати біль від втрати наших Героїв!
08 Квітня, 2022 р., 10:35
Сьогодні наша громада вклоняється ще одному новітньому Герою. Внаслідок бойових дій проти російського окупанта біля села Нововознесенське Херсонської області обірвалось життя старшого солдата Ярини Романа Івановича, 1989 року народження, уродженця села Руданці. Щиро співчуваємо рідним і близьким. Світла пам'ять та шана Герою, який боронив нашу Батьківщину!  Герої не вмирають! Інформацію про поховальні Богослужіння надамо згодом.
05 Квітня, 2022 р., 17:07
ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану і не отримують щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг
31 Березня, 2022 р., 10:01
Ти: маєш кімнату, будиночок, який ти можеш безкоштовно надати тимчасовим переселенцям.