Всесвітній день чистоти – World Cleanup Day

Дата: 16.09.2024 17:03

20 вересня 2024 року по всій території України за ініціативи ГО «Let’s do it, Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It World» відбудеться щорічна міжнародна соціально-екологічна акція з прибирання зелених зон та благоустрою територій – «Всесвітній день чистоти – World Cleanup Day».

Основна мета – формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання серед громадян, обʼєднання зусиль заради екологічного майбутнього.

Формати участі:

• Індивідуальні та сімейні толоки.

• Колективні прибирання на території установ, організацій: кількість учасників у групі має бути обмежена, а площа – перевірена ДСНС на безпечність. У випадку сигналу тривоги всі мають спускатись в укриття.

• Традиційні прибирання: дозволяються виключно на рекомендованих локаціях органами місцевого
самоврядування.

• Цифрове прибирання (онлайн): видалення зайвої інформації зі своїх гаджетів, хмарних сховищ, електронних та інтернет-ресурсів. Це зменшить кількість викидів СО2 в атмосферу.

• Формування Національної мапи пунктів прийому вторинної сировини recyclingpoints.org: «Знайди, сортуй, здавай» сортування вторинної сировини та відправка на переробку.

• Розбір завалів.

• Українців закордоном також запрошують приєднатись та організувати онлайн або офлайн прибирання, долучитись до міжнародної події.Фото без опису