Порядок денний LIV чергової сесії VIIІ скликання Новояричівської селищної ради Львівського району Львівської області

Дата: 09.07.2024 17:05

Новояричівська селищна рада

Львівського району Львівської області

11 липня 2024 року

Порядок денний LIV чергової сесії VIIІ скликання

Новояричівської селищної ради Львівського району Львівської області

1. Про встановлення місцевих податків і зборів на 2025 рік.

2. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок в межах території Новояричівської територіальної громади Львівського району Львівської області.

3. Про внесення змін до Регламенту Новояричівської селищної ради

4. Про внесення змін у додаток 1 ч. 3 до Рішення Новояричівської селищної ради від  23.02.2024 року №4949 «Про внесення змін у  структуру ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Борщовичі».

5. Бюджетні питання, що рекомендовані на розгляд сесії Новояричівської селищної ради постійною комісією з питань місцевого бюджету, фінансів, перспективного планування та соціально-економічного розвитку

6. Земельні питання, що рекомендовані на розгляд сесії Новояричівської селищної ради  постійною комісією з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та просторового планування, природних ресурсів та екології.

7. Різне.