Оголошення щодо участі бажаючих осіб в роботі конкурсної комісії для вивезення побутових відходів в межах Новояричівської селищної ради

Дата: 04.07.2024 17:12

Відповідно до Порядку визначення суб’єкта господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Новояричівської селищної територіальної громади, що затверджено рішенням виконавчого комітету Новояричівської селищної ради № 696 від 31.05.2024 року «Про проведення конкурсу щодо визначення суб’єкта господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Новояричівської селищної територіальної громади».

Особи, які бажають взяти участь в роботі конкурсної комісії:

-  проведення конкурсу в межах Банюнинського, Дідилівського, Великосілківського, Запитівського, Старояричівського старостинських округів Новояричівської селищної ради та смт Новий Яричів;

- проведення конкурсу в межах Борщовицького та Пикуловичівського старостинських округів Новояричівської селищної ради

повідомляють голові конкурсної комісії про цей намір не пізніше ніж за п’ять днів до дати проведення конкурсу в довільній формі шляхом повідомлення на електронну пошту чи засобами інформаційно-комунікаційних систем.