Порядок денний LІІІ чергової сесії VIIІ скликання Новояричівської селищної ради Львівського району Львівської області

Дата: 12.06.2024 17:07

Новояричівська селищна рада

Львівського району Львівської області

14 червня 2024 року

Порядок денний LІІІ чергової сесії VIIІ скликання

Новояричівської селищної ради Львівського району Львівської області

Про затвердження порядку денного LІІІ чергової  сесії VІІІ скликання Новояричівської селищної ради.

Бюджетні питання, що рекомендовані на розгляд сесії Новояричівської селищної ради постійною комісією з питань місцевого бюджету, фінансів, перспективного планування та соціально-економічного розвитку.

Про визначення замовника робіт по проєкту «Капітальний ремонт водопроводу по вул. Незалежності в смт. Новий Яричів Львівського району Львівської області»

Про внесення змін до Рішення  сесії Новояричівської селищної ради від 14 грудня  2023 року №4743 «Про затвердження структури, штатного розпису та положення про преміювання працівників апарату виконавчого комітету Новояричівської селищної ради  на 2024 рік»

Про передачу з балансу Новояричівської селищної ради на баланс Комунальної установи  «Новояричівський будинок для людей похилого віку та інвалідів»  пральних машин

Про погодження списання основних засобів, що знаходяться на балансі  КП «Яричівводонакал»

Про затвердження посадового складу Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Новояричівської селищної ради, як постійно діючого робочого органу (у новій редакції)

Про звільнення від сплати орендної плати за  оренду  комунального  майна ФОП Приписюк О.О.

Про звільнення від сплати орендної плати за  оренду  комунального  майна ФОП Мірка Р.С.

Про звільнення від сплати орендної плати за ФОП Башак Л.Л.

Земельні питання, що рекомендовані на розгляд сесії Новояричівської селищної ради  постійною комісією з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та просторового планування, природних ресурсів та екології.

Різне.