Порядок денний LІІ  чергової сесії VIIІ скликання Новояричівської селищної ради Львівського району Львівської області

Дата: 23.05.2024 17:00

Новояричівська селищна рада

Львівського району Львівської області

24 травня 2024 року

Порядок денний LІІ  чергової сесії VIIІ скликання

Новояричівської селищної ради Львівського району Львівської області

Про перейменування вулиці у смт Новий Яричів Львівського району Львівської області

Про звернення депутатів Новояричівської селищної ради до Верховної Ради України

Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які  надаються через «Центр надання адміністративних послуг»  виконавчого комітету Новояричівської селищної ради та віддалені робочі місця адміністраторів (у новій редакції)

Бюджетні питання, що рекомендовані на розгляд сесії Новояричівської селищної ради постійною комісією з питань місцевого бюджету, фінансів, перспективного планування та соціально-економічного розвитку.

Різне.

Селищний голова                                          Петро СОКОЛОВСЬКИЙ