Податкові консультації – в ЦОПі Кам’янка-Бузької ДПІ

Дата: 21.05.2024 22:03
Кількість переглядів: 78

   Проведення консультацій для платників податків є постійною практикою фахівців Кам’янка-Бузької ДПІ. Адже такі заходи, сприяють налагодженню комунікації з платника податків, підвищенню їх податкової обізнаності, що в свою чергу сприяє належній сплаті податків до бюджетів.   
Так, працівники інспекції під час чергових консультацій ознайомили платників з особливостями деклараційної кампанії 2024, зокрема нагадали про терміни сплати задекларованих податкових зобов’язань та інформували про умови отримання податкової знижки за понесені минуло річ витрати.  
Особливу увагу податківці приділили безкоштовним електронним сервісам податкової служби, а зокрема Електронному кабінету. Вони пояснили, як подати податкову декларацію для отримання податкової знижки через Електронний кабінет швидко і зручно.  
Також було наголошено, що за допомогою цього сервісу авторизовані платники можуть зареєструвати програмний РРО, отримати інформацію про стан розрахунків з бюджетом, переглянути податкові повідомлення – рішення на сплату майнових податків та іншу податкову інформацію. 
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора