Кваліфіковані роз’яснення чинного податкового законодавства надають у ЦОП Кам’янка-Бузької ДПІ

Дата: 21.05.2024 21:59
Кількість переглядів: 26

   При відвідуванні Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області громадяни отримують роз’яснення щодо застосування норм податкового законодавства та термінів сплати податків та зборів до бюджетів, проводиться звірка розрахунків та ін.  
Також платники дізнаються про порядок подання декларації про майновий стан і доходи за 2023 рік та отримання податкової знижки. Фахівці ДПІ звертають увагу, що декларацію слід подати до 1 травня 2024 року, суми податку на доходи фізичних осіб та військового збору, визначені в декларації, необхідно сплатити до 1 серпня цього року, а право на податкову знижку можна реалізувати до 31 грудня 2024 року. 
Під час зустрічі платників інформують про необхідність здійснення розрахункових операцій з застосуванням РРО/ПРРО та, відповідно, видачею фіскальних чеків покупцям, наголошують на обов’язковості офіційного працевлаштування та заробітної плати; щодо погашення податкового боргу по майнових податках та МПЗ. 
Увагу платників звернуто на необхідність приведення у відповідність основного виду економічної діяльності, заявленого при реєстрації, фактичному виду діяльності, що здійснюється. Зазначено, що слід використовувати Національний класифікатор України «Класифікація видів економічної діяльності ДК 009:2010» (КВЕД ДК 009:2010), оскільки КВЕД ДК 009:2005 втратив чинність.  
Платникам вкотре нагадали про переваги спілкування з податковими органами в електронному форматі, зокрема за допомогою сервісу ДПС «Електронний кабінет», мобільного застосунку «Моя податкова», через які можна просто і зручно заповнити та подати декларацію про майновий стан та доходи за 2023 рік. 
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора