Все про ведення господарської діяльності фізособою-підприємцем розповіли у Кам’янка-Бузькій ДПІ

Дата: 09.05.2024 22:48
Кількість переглядів: 50

  У Кам’янка-Бузькій ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області регулярно надаються кваліфіковані консультації для платників податків. 

Так, нещодавно заступницею начальника Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області Оксаною Солонинкою та СДІ Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області Ольгою Лехнюк було проведено тренінг для платників на тему реєстрації та ведення ФОП. Податківці, зокрема, розповіли платникам, як зареєструватися фізичною особою – підприємцем, як обрати відповідно до видів діяльності систему оподаткування, як і коли звітувати фізособам на різних системах оподаткування. 

Детально розповіли й про сплату єдиного податку для тих осіб, що обрали спрощену систему оподаткування. Принагідно фахівці податкової служби нагадали й про обов’язковість використання РРО/ПРРО у своїй діяльності для усіх категорій платників, окрім першої групи єдиного податку.

Ознайомили присутніх і з електронними сервісами ДПС, зокрема застосунком для мобільних телефонів «Моя податкова» та Електронним кабінетом платника.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора