В Кам’янка-Бузькій ДПІ надають консультаційну допомогу підприємцям

Дата: 15.04.2024 22:07
Кількість переглядів: 72

    У ЦОПі Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області регулярно надають кваліфіковані консультації для платників щодо питань оподаткування, сплати податків та нових податкових змін.  

Так, працівники ДПІ консультують щодо обов’язкового застосування РРО чи ПРРО і видачі фіскальних чеків покупцям, оформлення трудових відносин та відповідальності за використання незадекларованої праці.  

Крім того, розповідають платникам і про обов’язок декларування інших доходів, отриманих минулоріч не від підприємницької діяльності  та право на податкову знижку з певних видів витрат. Здійснити всі податкові процедури щодо реалізації податкових обов’язків чи прав можна за допомогою електронних сервісів від податкової служби, таких як електронний кабінет чи мобільний застосунок «Моя податкова».  

Також податківці консультують суб’єктів господарювання району щодо написання заяви для отримання довідки про відсутність заборгованості з єдиного внеску та наголошують на важливості дотримання норм заповнення платіжних інструкцій для сплати платежів.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора