Тренінг щодо використання податкових сервісів

Дата: 12.04.2024 14:18
Кількість переглядів: 98

   Днями в Кам’янка-Бузькій ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області був проведений тренінг з платниками з питань подання звітності в електронному вигляді та роботи податкових сервісів. 

Сьогодні електронні сервіси дають можливість зекономити час та оперативно подати податкову звітність. 

Податківці рекомендують використовувати такі електронні сервіси, як програмне забезпечення “Єдине вікно подання електронної звітності” та сервіс “Електронний кабінет”. 

За допомогою даних сервісів можливо сформувати та надіслати до органів ДПС податкову звітність. Сервіси працюють цілодобово, безкоштовно. Скористатись ними можливо з персональних комп’ютерів так і зі смартпристроїв. Єдина вимога для поданнязвітності в електронному вигляді є наявність кваліфікованого електронного підпису, який кожен бажаючий може отримати у будь-якому Акредитованому центрі сертифікації ключів, у тому числі самостійно за допомогою Інтернет-банкінгу. 

Для зручності платників в центрі обслуговування платників Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області облаштовано робоче місце з доступом до мережі Інтернет зі встановленим програмним забезпеченням та інструкціями для подання звітності в електронному вигляді.   

Фахівці ДПІ компетентно надають консультації та практичну допомогу з питань формування звітності та роботи податкових сервісів та рекомендують використовувати можливість подання податкової звітності в електронному вигляді, яка має безліч переваг: економія свого часу та власних коштів на придбання бланків, уникнення черг під час подання звітності, підтвердження доставки звітності у вигляді квитанцій, гарантія перевірки звітності на наявність арифметичних помилок, оновлення версій документів звітності відповідно до останніх змін у податковому законодавстві, конфіденційність та оперативність обробки інформації. 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора