Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації (СЕО)

Дата: 08.04.2024 17:04
Кількість переглядів: 109

  1. Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території земельної ділянки на території с. Борщовичі Львівського району Львівської області, орієнтовною площею 12,0000 га.

У Заяві про визначення обсягу СЕО міститься інформація про замовника СЕО, вид та основні цілі документа державного планування.

  1. Орган, що приймає рішення про затвердження документа державного планування: Новояричівська селищна рада Львівського району Львівської області.
  2. Передбачувана процедура громадського обговорення:

– строк громадського обговорення Заяви про визначення обсягу СЕО становить з 08.04.2024 р. до 18.04.2024 р.;

– згідно зі ст. 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до Заяви про визначення обсягу СЕО;

– ознайомитися з заявою про визначення обсягу СЕО можна на офіційному веб-сайті Новояричівської селищної ради Львівського району Львівської області – https://novoyarychiv.gromada.org.ua. 

– зауваження і пропозиції подаються до Новояричівської селищної ради Львівського району Львівської області за адресою: Незалежності, 6, смт Новий Яричів, Львівський район, Львівська область, 80465, ел. пошта: n.yarychiv_rada@ukr.net в термін до 18.04.2024 р.

– місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Новояричівська селищна рада Львівського району Львівської області.

4) Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування – відсутня.

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора