У Кам’янка-Бузькій ДПІ – консультації для громадян

Дата: 02.04.2024 13:07
Кількість переглядів: 60

У Кам’янка-Бузькій ДПІ ГУ ДПС у Львівській області регулярно надаються фахові консультації та практична допомога з питань застосування податкового законодавства.

Так, нещодавно щодо декларування доходів громадян платників фахівцями інспекції було надано консультації громадянам. Вони розповіли, що громадяни, які впродовж минулого року отримували доходи, з яких при їх нарахуванні чи виплаті податок не утримувався, зобов’язані задекларувати такі доходи до 1 травня 2024 року. 

За словами податківців, підлягають декларуванню доходи, які отримані від надання в оренду нерухомого майна, від продажу власної сільгосппродукції фізичним особам, отримання спадщини чи подарунки від осіб, які не є членами сім’ї першого та другого ступенів споріднення, доходи з яких при нарахуванні або виплаті податок на доходи фізичних осіб не утримувався тощо. 

Було звернуто увагу платників, що суми податку на доходи фізичних осіб та військового збору, визначені в декларації, необхідно сплатити до 1 серпня цього року. 

Також наголошено, що за допомогою мобільного застосунку «Моя податкова» у розділі «Послуги» є можливість подати декларацію про майновий стан і доходи з метою декларування неоподаткованих доходів, а також для отримання податкової знижки. Завантажити застосунок «Моя податкова» можна в AppStore або GooglePlay. Також подати декларацію в електронному вигляді можна за допомогою сервісу ДПС України «Електронний кабінет платника» або надіслати поштою з повідомленням про вручення з описом вкладення чи подати в центрах обслуговування платників за місцем своєї реєстрації.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора