Зустріч у форматі «круглого столу» відбулась в Кам’янка-Бузькій ДПІ

Дата: 26.03.2024 21:42
Кількість переглядів: 60

Начальник Кам’янка-Бузької ДПІ ГУ ДПС у Львівській області Тарас Печора під час чергової зустрічі із платниками податків у форматі «круглого столу» розповів про актуальні питання податкового законодавства, зокрема щодо декларування доходів громадян за 2023 рік, порядку отримання податкової знижки, застосування РРО/ПРРО, використання електронних сервісів ДПС.  

Посадовець проінформував присутніх про перелік доходів громадян, які підлягають обов’язковому декларуванню, та звернув увагу, що кампанія декларування доходів, отриманих протягом 2023 року, триватиме до 1 травня 2024 року. Також наголосив, що суми податку на доходи фізичних осіб та військового збору, визначені в декларації, необхідно сплатити до 1 серпня цього року. Повідомив присутніх, хто саме та за яких умов може скористатись правом на податкову знижку та звернув увагу, що подати декларацію для отримання податкової знижки можна до кінця поточного року, тобто до 31 грудня 2024 року. 

Очільник ДПІ нагадав платникам про переваги подання декларації в онлайн режимі в Електронному кабінеті на офіційному вебпорталі ДПС та через мобільний застосунок «Моя податкова». За допомогою цих сервісів можна заповнити декларацію та надіслати її до контролюючого органу в електронному вигляді.  

Окрім цього, Тарас Печора повідомив про необхідність застосування фізичними особами підприємцями II-IV груп РРО або ПРРО у разі здійснення розрахунків з покупцями за готівку та про відновлення застосування штрафних санкцій за порушення законодавства щодо застосування РРО або ПРРО. 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора