Податківці роз’яснюють громадянам порядок декларування доходів

Дата: 25.03.2024 12:51
Кількість переглядів: 74

   Фахівці Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області регулярно проводять тренінги, практикуми та зустрічі з платниками податків та громадянами щодо подання звітності суб’єктами господарювання та декларації про майновий стан та доходи громадянами за допомогою електронних сервісів. 

На черговому тренінгу працівники ДПІ розповіли громадянам про декларування доходів, отриманих у 2023 році. Зокрема, які доходи підлягають обов’язковому декларуванню, хто з громадян зобов’язаний до 1 травня подати декларацію про майновий стан і доходи, та звернула увагу на переваги подання декларації про майновий стан і доходи в електронній формі. 

Під час заходу податківці розповіли присутнім про функціональні можливості «Електронного кабінету» та мобільного застосунку «Моя податкова». За допомогою зазначених сервісів платники податків можуть переглядати свої персональні дані: адресу, об’єкти оподаткування, податковий борг, податкові повідомлення-рішення, стан розрахунків з бюджетом, отримати довідку про доходи, подати повідомлення рішення про прийняття працівника на роботу. 

Присутнім наголосили, що для зручності подання декларації в Електронному кабінеті платника створено електронний сервіс «Податкова декларація про майновий стан і доходи», який дозволяє сформувати декларацію та подати її до контролюючого органу з копіями первинних документів. 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора