Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації

Дата: 22.02.2024 11:24
Кількість переглядів: 209

1. Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва для розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води) (КВЦПЗ 11.04), площею 0.5 га за адресою: вул. Незалежності смт. Новий Яричів Львівського району Львівської області.

У Заяві про визначення обсягу СЕО міститься інформація про замовника СЕО, вид та основні цілі документа державного планування.

2. Орган, що приймає рішення про затвердження документа державного планування: Новояричівська селищна рада.

Передбачувана процедура громадського обговорення:

– строк громадського обговорення Заяви про визначення обсягу СЕО становить з 22.02.2024 р. до 02.03.2024 р.;

– згідно зі ст. 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до Заяви про визначення обсягу СЕО;

– ознайомитися з заявою про визначення обсягу СЕО можна на офіційному веб-сайті Новояричівської селищної ради – https://novoyarychiv.gromada.org.ua/.

– зауваження і пропозиції подаються до Новояричівської селищної ради за адресою: 80465, Львівська обл., Львівський р-н, смт Новий Яричів, пл. Єдності, буд. 22 Фактична: смт Новий Яричів, вул. Незалежності, 6, ел.пошта: n.yarychiv_rada@ukr.net в термін до 02.03.2024 р.

– місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Новояричівська селищна рада.

4) необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту документа державного планування – відсутня.

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора