У Кам’янка-Бузькій ДПІ – зустрічі з платниками

Дата: 20.02.2024 14:21
Кількість переглядів: 72

 У Кам’янка-Бузькій ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області регулярно відбуваються зустрічі із платниками з актуальних питань податкового законодавства. Так, нещодавно заступниця начальника Кам’янка-Бузької ДПІ Оксана Солонинка провела чергову зустріч щодо декларування доходів громадян.

Оксана Солонинка розповіла про особливості заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи за минулий рік, терміни її подання та сплати визначених податкових зобов’язань. Зокрема, наголосила на граничних строках подання декларації – до 1 травня 2024 року у разі обов’язкового декларування доходів, а для отримання податкової знижки – до 31 грудня поточного року.

Посадовиця акцентувала увагу, що для зручності при поданні декларації в «Електронному кабінеті» створено електронний сервіс «Податкова декларація про майновий стан і доходи», який надає можливість часткового автоматичного передзаповнення декларації. Зокрема, цей сервіс дозволяє сформувати декларацію та подати її до контролюючого органу з копіями первинних документів. Часткове автоматичне предзаповнення декларації здійснюється на підставі облікових даних платника, відомостей про отримані доходи, наявних у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податку, та відомостей про об’єкти нерухомого чи рухомого майна. 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора