Звіт за 2023 рік поліцейських офіцерів Новояричівської громади

Дата: 10.02.2024 12:27
Кількість переглядів: 140

Фото без опису09.02.2024 р. на засіданні виконавчого комітету селищної ради було заслухано звіт за 2023 рік поліцейських офіцерів громади, котрі охороняють безпеку жителів Новояричівської громади.
Звіт разом з презентацією відбувся перед представниками виконавчого комітету, старостами старостинських округів ради та працівників селищної ради.
Під час зустрічі було висвітлено інформацію щодо стану криміногенної ситуації в громаді. ПОГи розповіли про спільну профілактичну роботу із залученням служб у справах дітей та соціального захисту населення у сімейному середовищі в процесі своєї діяльності. Внаслідок взяття на профілактичний облік кривдників та проведення з ними профілактичної роботи, кількість випадків вчинення домашнього насильства зменшилась на 50%. Завдяки запропонованим заходам у забезпеченні безпеки дорожнього руху, а також посилення патрулювання на ділянках концентрації дорожньо-транспортних пригод – вдалося значно знизити стан аварійності у громаді.
Головним завданням поліцейських офіцерів громади залишається протидія та запобігання вчиненню правопорушень на ввіреній території та створення безпекового простору для кожного мешканця.

Фото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора