НА ЛЬВІВЩИНІ ДІЄ «КОМПЛЕКСНА ПРОГРАМА ПІДТРИМКИ ТА РОЗВИТКУ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ НА 2021-2025 РОКИ»

Дата: 14.02.2024 14:24
Кількість переглядів: 147

Фото без описуДепартамент агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації повідомляє, що в області діє «Комплексна програма підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки» .

Головним завданням Комплексної програми в умовах дії правового режиму воєнного стану є реалізація системи економічних і організаційних заходів спрямованих на підтримку та підвищення ефективності сільськогосподарського виробництва мікро, малими та середніми суб’єктами підприємництва для забезпечення продовольчої безпеки регіону, підвищення зайнятості населення та розвитку галузі.

Інформуємо, що з 1 лютого 2024 року розпочато прийом заявок за одним із напрямків Комплексної програми, зокрема на отримання фінансової підтримки на зворотній основі у вигляді пільгових кредитів суб’єктам підприємництва засновником (або одним із засновників) яких є учасник/учасники бойових дій.

На цей напрям з обласного бюджету скеровано 5,0 млн. грн. Пільгові кредити надаються на платній та зворотній основі під 3% річних в розмірі, що не перевищує 700,0 тис. грн, терміном до 5 років з можливістю відтермінування погашення основної суми зобов’язання до 1 року (відтермінування сплати кредиту входить в загальний термін дії кредитної угоди). 

Фінансова підтримка надається на покриття виробничих витрат пов’язаних з виробництвом сільськогосподарської продукції, придбання основних засобів, біологічних активів (саджанці плодово-ягідних культур, поголів’я сільськогосподарських тварин) відповідно до сформованого суб’єктом підприємництва бізнес-плану. 

Важливо, учасники АТО(ООС)/учасників війни з рф, які проживають в громадах району теж можуть реєструватися на одержання фінансової підтримки на зворотній основі у вигляді пільгового кредиту на реалізацію бізнес-плану

Детальніше за посиланням: https://1ll.ink/7xvV0


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора