У Кам’янка-Бузькій ДПІ навчають користуватись електронними сервісами ДПС

Дата: 22.01.2024 13:52
Кількість переглядів: 37

   Нещодавно в Кам’янка-Бузькій ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області було проведено тренінг з платниками податків. Під час заходу працівники інспекції звернули увагу на подання звітності з використанням «Електронного кабінету платника» та розповіли про мобільний застосунок «Моя податкова» від ДПС.

Фахівці розповіли присутнім, що подання електронної звітності через сервіс «Електронний кабінет» не потребує інсталяції інших програм, він забезпечує цілодобову взаємодію платників податків з органами ДПС в режимі реального часу, онлайн.

«Електронний кабінет» – це сервіс, за допомогою якого здійснюється взаємодія органів ДПС та платників податків у режимі реального часу за допомогою персональних комп’ютерів та смарт-пристроїв без встановлення спеціалізованого програмного забезпечення.

Знайти «Електронний кабінет» можна за адресою cabinet.tax.gov.ua, а також на офіційному веб-порталі ДПС України. 

Також податківці розповіли про мобільний застосунок «Моя податкова». Це простий і зручний інструмент для отримання електронних сервісів податкової служби для громадян, а також сплати податків з використанням платіжних систем. Мобільний застосунок доповнюватиметься новими можливостями відповідно до потреб платників податків.

Крім того, було звернуто увагу на норми Закону України від 30 червня 2023 року №3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового Кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування в період воєнного стану», зокрема стосовно застосування РРО та ПРРО. Наголошено на необхідності застосування фізичними особами підприємцями II-IV груп РРО або ПРРО у разі здійснення розрахунків з покупцями за готівку та зазначено, що відновлено застосування штрафних санкцій за порушення законодавства щодо застосування РРО або ПРРО.

Звернуто увагу, що суб’єкти господарювання можуть самостійно за власним бажанням обрати класичний або програмний РРО, залежно від своїх функціональних потреб та фінансових можливостей.

На завершення розмови працівники інспекції наголосили, що з 1 січня 2024 року розпочалася кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2023 році. 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора