У Кам’янка-Бузькій ДПІ платникам розповіли про електронні сервіси та новації податкового законодавства

Дата: 04.01.2024 21:18
Кількість переглядів: 56

  Як подати декларацію про майновий стан і доходи в електронному вигляді з метою реалізації права на отримання податкової знижки розповідали на зустрічі з платниками податків у Кам’янка-Бузькій ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області

Платників інформували, що для подання декларації громадяни можуть скористатися Електронним кабінетом платника або мобільним застосунком «Моя податкова». При цьому для роботи з цими сервісами необхідно мати електронний ключ, який кожен бажаючий може отримати у будь-якому Акредитованому центрі сертифікації ключів, у тому числі самостійно за допомогою Інтернет-банкінгу.

Платникам рекомендовано використовувати застосунок «Моя податкова», за допомогою якого зручно в режимі реального часу дізнатися про наявність чи відсутність податкового боргу, подати податкову звітність, сплатити податки до бюджету, отримати повідомлення про нарахування земельного податку, мінімального податкового зобов’язання. Застосунок можна завантажити на телефон як на платформі Android, так і IOS.  

Крім цього, платникам Підгаєччини розповіли про основні зміни в податковому законодавстві, внесені Законом України № 3219. Наголосили на необхідності застосування фізичними особами підприємцями II-IV груп РРО або ПРРО у разі здійснення розрахунків з покупцями за готівку та зазначила, що відновлено застосування штрафних санкцій за порушення законодавства щодо застосування РРО або ПРРО. Суб’єкти господарювання можуть самостійно за власним бажанням обрати класичний або програмний РРО залежно від своїх функціональних потреб та фінансових можливостей.

Також платників цікавила податкова знижка для внутрішньо переміщених осіб та заповнення поля «Призначення платежу» у платіжних інструкціях при сплаті податків і зборів, щодо форми призначення платіжної інструкції згідно з стандартом ISO 20022.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора