Львівський обласний центр зайнятості пропонує цікаві вакансії Львівщини

Дата: 27.12.2023 15:05
Кількість переглядів: 112

Мова буде йти не про збирачів черв’яків, розправлячів подушок, продавців мрій чи живих манекенів. Зовсім ні! Ми зібрали для вас перелік реальних у Львівській області вакансій, які трапляються не так часто.

Для прикладу, у Стрию пропонують роботу екскурсоводу, у Львівському та Червоноградському районах актуальною залишається вакансія маркшейдера. У Львові також шукають пивовара, сировара, грануляторника, екіпірувальника, сигналіста, дизайнера одягу, розмалювальника по склу, оброблювача риби, плетільника меблів та ін. У Яворові готові працевлаштувати хореографа; у Золочеві – оброблювача птиці; у Дрогобичі – садівника, дизайнера меблів і колориста; у Червонограді – ріелтера та культорганізатора закладу позашкільної освіти; у Самборі – тваринника та розбирача субпродуктів.

Повний перелік вакансій – за посиланням https://is.gd/DVjTpr .

Ознайомитися з пропозиціями працевлаштування також можна на «Єдиному порталі вакансій» (https://jobportal.dcz.gov.ua/ ), веб-сторінці Львівського ОЦЗ (https://lviv.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy ), профілі «Львівський обласний центр зайнятості.» у соціальній мережі «Фейсбук» (https://bit.ly/3pZJ7IC ), телеграм каналі ДЦЗ «Робота зараз: Державна служба зайнятості» ( https://t.me/worknowdcz ).

Консультації щодо перспектив зайнятості надаються у підрозділах ЛОЦЗ (http://surl.li/jpvpt ).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора