Про особливості застосування РРО/ПРРО під час «круглого столу» у Кам’янка-Бузькій ДПІ

Дата: 10.12.2023 21:19
Кількість переглядів: 35

    У Кам’янка-Бузькій ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області проведено «круглий стіл» за участю начальника ДПІ Тараса Печори та представників бізнесу щодо особливостей застосування класичного РРО, програмного РРО та обліку готівкових операцій. Податківці роз'яснили порядок дій для реєстрації ПРРО та термінів реєстрації ПРРО. Акцентували увагу, що застосування РРО чи ПРРО є обов’язковим для усіх суб’єктів господарювання, окрім спрощенців 1 групи. 

Також, зосередили увагу, що програмний РРО має беззаперечні переваги перед класичним, оскільки дозволяє використовувати безкоштовне програмне рішення від ДПС (ПРРО), яке забезпечує функціональні можливості, що відповідають вимогам Закону України від 06 липня 1995 року №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (зі змінами). 

При виборі програмного РРО податківці рекомендують програмне забезпечення від ДПС України, адже воно безкоштовне, як і подальше його обслуговування, а також призначене для реєстрації розрахункових операцій та пристосоване для операційних систем Android, iOS, Windows, Web. Крім того, при потребі допомагають його встановити. 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора