Податківці надають практичну допомогу у реєстрації РРО чи ПРРО

Дата: 01.12.2023 20:42
Кількість переглядів: 38

    Фахівці Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області постійно надають платникам податків консультації з роз’яснень податкового законодавства та застосування його на практиці.

Найчастіше платників цікавить  питання  реєстрації РРО чи ПРРО, або ж КОРО.

Фахівці інспекції інформують кожного платника про особливості функціонування як класичного, так і програмного касового апарату, щоб платник обрав саме той розрахунковий реєстратор, який оптимально підійде для ведення саме його виду діяльності. При виборі програмного реєстратора фахівці податкової рекомендують власний продукт – програмне забезпечення від ДПС, адже воно безкоштовне, як і подальше його обслуговування.

Податківці нагадують, що згідно з Законом України від 30.06.2023 року №3219 уже з 1 жовтня за невидачу фіксованого чеку до платників застосовуються штрафні санкції.

Також відвідувачів ДПІ цікавлять питання щодо нарахування і сплати фізичними особами мінімального податкового зобов’язання, отримання податкової знижки громадянами в рамках кампанії декларування доходів громадян,оподаткування благодійної допомоги внутрішньо переміщеним особам.

Крім цього, працівники інспекції розповідають про функціонування Електронного кабінету, а саме про отримання всієї необхідної інформації, довідок, консультацій, подання звітності до податкових органів тощо.

Сервіс Електронний кабінет легко знайти за допомогою пошукових систем, задавши запит «Електронний кабінет ДПС», або перейти за посиланням https://cabinet.tax.gov.ua


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора