Про проведення «круглого столу» з платниками податків щодо новацій податкового законодавства

Дата: 21.11.2023 10:01
Кількість переглядів: 26

    З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії щодо новацій податкового законодавства, передбачених Законом України від 30.06.2023 №3219-IX “Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану”, фахівцями Кам’янка-Бузької ДПІ проведено «круглий стіл» з платниками податків.

Податківці  звернули увагу на норми Закону № 3219-IX, а саме на відновленні відповідальності для суб’єктів господарювання за порушення вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

Умовою дотримання законодавства у сфері застосування РРО/ПРРО є реєстрація РРО та/або ПРРО в контролюючому органі. Громадяни, які вирішили змінити свій статус з безробітного на фізичну особу підприємець повинні обов’язково, окрім спрощенців І групи, застосовувати реєстратор розрахункових операцій при здійсненні готівкових розрахунків. 

Крім того, було акцентовано увагу на те, що  ДПС пропонує безоплатне програмне забезпечення для використання в якості ПРРО, яке не потребує фінансових витрат та спеціальних навичок користувача, а завантажити його можна на офіційному вебпорталі ДПС за адресою: Головна/БАНЕР/програмні РРО https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/.

Уся необхідна інформація, яка потрібна платнику для реєстрації РРО чи ПРРО є на офіційному субсайті Головного управління ДПС у Львівській області та офіційних сторінках у соцмережах, а також розміщена у ЦОПі. Окрім того, працівниками податкової постійно надаються індивідуальні консультації для усіх платників з питань застосування РРО та інших питань податкового законодавства.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора