Актуальні питання оподаткування – на «гарячій лінії» в Кам’янка-Бузькій ДПІ

Дата: 21.11.2023 10:00
Кількість переглядів: 24

   Нещодавно начальник Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області Тарас Печора провів для платників податків сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» щодо новацій в оподаткуванні. 

Так, чимало питань від платників стосувалися особливостей застосування програмного РРО та обліку готівкових операцій.

У ході телефонної розмови посадовець наголосив суб’єктам господарювання, що застосування РРО чи ПРРО є обов’язковим для усіх суб’єктів господарювання, окрім спрощенців першої групи. 

Посадовець проінформував, що програмний РРО має беззаперечні переваги перед класичним, оскільки дозволяє використовувати безкоштовне програмне рішення від ДПС (ПРРО), яке забезпечує функціональні можливості, що відповідають вимогам Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (зі змінами). 

Також додзвонювачів цікавили питання щодо нарахування і сплати фізичними особами мінімального податкового зобов’язання та отримання податкової знижки громадянами в рамках кампанії декларування доходів громадян. Були запитання й стосовно пільг в оподаткуванні виплат благодійної допомоги внутрішньо переміщеним особам.

Кожному платнику податків, який зателефонував на «гарячу лінію», було надано вичерпне роз’яснення у межах чинного законодавства.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора