Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує! Про застосування РРО/ПРРО та електронні сервіси ДПС говорили під час «гарячої лінії» у Кам’янка-Бузькій ДПІ

Дата: 02.11.2023 19:17
Кількість переглядів: 31

    У Кам’янка-Бузькій ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області проведено сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» щодо застосування РРО/ПРРО та електронних сервісів ДПС. На запитання платників податків відповідав начальник ДПІ Тарас Печора.

Під час телефонної розмови посадовець поінформував додзвонювачів про обов’язкове застосування РРО/ПРРО суб’єктами підприємництва та розповів, що з 1 жовтня цього року у разі встановлення  контролюючими органами  факту не проведення розрахункових операцій через РРО/ПРРО з фіскальним режимом роботи, до порушників застосовують фінансові санкції відповідно до норм Закону України від 30.06.2023 року №3219 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України  щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану».

У ході спілкування Тарас Печора повідомив, які саме сервісні послуги можна отримати через Електронний кабінет платника. Він зауважив, що завдяки електронним сервісам ДПС можна не лише подати податкові декларації (розрахунки) засобами електронного зв’язку через Електронний кабінет, але й надіслати заяви, отримати довідки, ознайомитись з корисною інформацією від податкової тощо. При цьому у приватній частині Електронного кабінету інформація щодо облікових даних, поданої звітності, стану розрахунків з бюджетом, листів, запитів, реєстрації податкових накладних оновлюється в режимі реального часу. Також наголосив, що Електронний кабінет  працює цілодобово в реальному часі і не вимагає використання жодного додатково програмного забезпечення. Електронний кабінет є найбільш популярним сервісом ДПС, адже скорочує час на оформлення  та подання податкової звітності , зберігаючи час для бізнесу. 

Спілкуючись з платниками, фахівець повідомив, що тепер від ДПС доступний новий мобільний застосунок «Моя податкова». Застосунок можна завантажити на телефон як на платформі Android, так і IOS. «Моя податкова» – простий і зручний інструмент для отримання електронних сервісів податкової служби для громадян, а також сплати податків з використанням платіжних систем, який можна завантажити також на телефон.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора