Дизельне паливо

Дата: 12.10.2023 12:56
Кількість переглядів: 65

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі палива (Дизельне паливо), розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови Кабміну № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування замовника: Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Новояричівської селищної ради Львівського району Львівської області Місцезнаходження замовника: 80465, Україна, Львівська область, Новий Яричів, пл. Єдності,22

Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань: 04374134 

Категорія замовника: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади (відповідно до п.3 ч.1 ст.2 Закону України « Про публічні закупівлі» 

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі:   ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти (Дизельне паливо)

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Відкриті торги з особливостями UA-2023-10-12-006350-a

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 180 000,00грн. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлене статистичним аналізом про середньомісячне використання паливно-мастильних матеріалів на потреби замовника за попередній аналогічний період та згідно з діючими ринковими цінами.

 

Розмір бюджетного призначення: 217`500.00 Гривня (з ПДВ) згідно з кошторисом. Дизельне паливо - 3750 л.. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Термін постачання - з дати укладання договору-  по 31 грудня 2023 р.

 

До того ж, враховуючи необхідність використання протягом усіх сезонів (зимового і літнього) предмета цієї закупівлі, товар повинен відповідати Технічному регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 № 927.

 

Загальні вимоги:

 

1. Учасники повинні запропоновати товар, який відповідає технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі.

 

2. Товар повинен відповідати діючим державним стандартам (ДСТУ).

 

3. Заправка автомобілів буде здійснюватися по смарт-картках або скетч-картках (талонах). Термін дії талонів (скетч-карток, смарт-карток) на паливо повинен бути не менше 6 місяців з часу отримання талонів.

 

4. Смарт-картки або скетч-картки (талони) повинні бути дійсні на всій території України.

 

5. Місце розташування АЗС має бути не більше ніж 10 км від місця розташування замовника – 80465, Україна , Львівська обл., смт, Новий Яричів , пл. Єдності,22. У складі пропозиції Учасник на підтвердження вищевказаної вимоги надає гарантійний лист з місцезнаходженням АЗС та відстанню до Замовника.

 

6. Учасник в складі пропозиції повинен надати протокол випробування або паспорт якості на запропонований товар.Примітка: будь-яке посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника в цій закупівлі застосовується із виразом «або еквівалент».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора