Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує! Підприємцям роз’яснюють процес реєстрації і використання РРО/ПРРО

Дата: 09.10.2023 15:57
Кількість переглядів: 39

    У Кам’янка-Бузькій ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області організовують інформаційні зустрічі з платниками податків щодо змін у законодавстві та обов’язкового застосування РРО та програмних РРО. 

Зокрема, платників податків ІІ-ІІІ груп єдиного податку інформують про виникнення з 01.01.2022 обов’язку застосовувати реєстратори розрахункових операцій та/або програмні РРО відповідно до вимог Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

Так, нещодавно фахівці ДПІ надали методичну та консультаційну допомогу підприємиці з питань налаштування програмного РРО.  

Як зазначили працівники інспекції, суб’єкти господарювання на свій власний вибір можуть використовувати або класичний, або програмний РРО залежно від своїх потреб. Добровільне виконання вимог податкового законодавства щодо застосування РРО/ПРРО не тільки звільняє від відповідальності, а й усуває ризики, що можуть стати підставою для проведення фактичних перевірок. 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора