Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує! Відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча» лінія з актуальних питань податкового законодавства

Дата: 09.10.2023 15:54
Кількість переглядів: 43

   Заступниця начальника Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області Оксана Солонинка відповіла на запитання громадян під час сеансу телефонного зв’язку «гаряча лінія».   

Додзвонювачі мали змогу отримати відповіді на запитання щодо основних положень Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», Закону України від 30 червня 2023 року № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану», а також щодо інших вимог податкового законодавства, зокрема щодо порядку нарахування та сплати мінімального податкового зобов’язання, легалізації найманої праці та заробітної плати, можливості отримання податкової знижки, порядку погашення податкового боргу, використання електронних сервісів ДПС України та ін. 

Найчастіше громадяни цікавилися порядком реєстрації РРО/ПРРО та розмірами штрафів за їх невикористання. 

На всі поставлені запитання в ході «гарячої лінії» були надані кваліфіковані роз’яснення в межах чинного податкового законодавства.   


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора