Повідомлення про оприлюднення «на внесення змін в Детальний план території земельної ділянки, орієнтовною площею 1,5000 га в с. Борщовичі Львівського району Львівської області»

Дата: 02.10.2023 17:02

На виконання статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», з метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості розпочато процедуру розгляду проекту внесення змін до детального плану території земельної ділянки, орієнтовною площею 1,5000 га в с. Борщовичі Львівського району Львівської області.

Мета розроблення детального плану території: внесення змін в детальний план території земельної ділянки , орієнтовною площею 1,5000 га, визначення всіх планувальних обмежень, визначення намірів забудови земельної ділянки, встановлення містобудівних умов та обмежень. Склад та зміст детального плану території визначено відповідно до ДБН Б.1.1-14:2021 «Склад та зміст містобудівної документації на місцевому рівні» та Постанови Кабінету Міністрів України №926 «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації».

Підстава розроблення проекту детального плану території – Рішення Новояричівської селищної ради від 11.07.2023р. № 4176.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДПТ – Новояричівська селищна рада (Юридична адреса: Україна, 80465, Львівська обл., Львівський р-н, смт Новий Яричів, пл. Єдності, буд. 22. Фактична адреса: (смт Новий Яричів, вул. Незалежності, 6).

Розробник ДПТ – ТзОВ ПО «УкрЗахідУрбанізація»

Дата початку проведення громадського обговорення та строки обговорення – 30 днів з дня оприлюднення повідомлення з 02.10.2023 р. до 02.11.2023 р.

Способи участі громадськості: надання письмових пропозицій і зауважень на поштову адресу: Новояричівська селищна рада (смт Новий Яричів, вул. Незалежності, 6).

Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:

02.11.2023 року о 13:00 год. в приміщенні Новояричівської селищної ради.

Ознайомитися з проектом і надати зауваження та пропозиції щодо проекту ДПТ можна за адресою: Новояричівська селищна рада (смт Новий Яричів, вул. Незалежності, 6)..

Письмові зауваження та пропозиції до проекту детального плану території можна подавати до 02.11.2023 р.  включно до Новояричівської селищної ради через Центр надання адміністративних послуг або на електронну скриньку: [email protected]

Відповідальною посадовою особою Новояричівської селищної ради за організацію розгляду пропозицій є керівник відділу архітектури, містобудування, земельних відносин та екології виконавчого комітету Новояричівської селищної ради Лесько В.І. Телефон для довідок: (0505630802).

ДПТ частина 1

ДПТ частина 2