Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує! У Кам’янка-Бузькій ДПІ відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія»

Дата: 02.10.2023 10:25
Кількість переглядів: 76

    Нещодавно у Кам’янка-Бузькій ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області проведено сеанс телефонного зв’язку »гаряча лінія». На актуальні запитання громадян щодо дотримання податкового законодавства відповідала заступник начальника Кам’янка-Бузької державної податкової інспекції Оксана Солонинка.

Переважно запитання додзвонювачів стосувалися положень Закону України «Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», Закону України від 30.06.2023 року №3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану».

Заступник керівника інспекції звернула увагу на розміри штрафних санкцій за непроведення розрахункових операцій через РРО або програмні РРО з фіскальним режимом роботи, невидачу (у паперовій або електронній формі) відповідного розрахункового документа, що підтверджує виконання розрахункових операцій, або проведення її без використання розрахункової книжки на окремому господарському об’єкті такого суб’єкта господарювання.

Податкова служба надає можливість безкоштовного встановлення програмного РРО на будь-який комп’ютер, ноутбук або ґаджет. Оновлена версія програмного забезпечення безоплатного ПРРО від ДПС для операційних систем Android та iOS доступна за адресою https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/.

Крім того, запитували і про використання електронних сервісів ДПС України, порядку нарахування та сплати мінімального податкового зобов’язання, легалізації найманої праці та заробітної плати, можливості отримання податкової знижки, погашення податкового боргу тощо.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора