УВАГА! Спалювання сухої рослинності заборонено

Дата: 12.09.2023 23:54
Кількість переглядів: 265

   

        Фото без опису                    

 

 

      Новояричівська селищна рада повідомляє, що із настанням  осінньо-польових робіт спостерігається тентенція спалювання  сухої рослинності та її залишків, що стає для навколишнього середовища справжнім лихом.

    

.

    Через масові підпали сухої рослинності забрудненість повітря димом виявляється не менш високою, ніж забрудненість повітря навіть від найсильніших пожеж на торфовищах. Під час горіння рослинних залишків у повітря вивільняються шкідливі хімічні сполуки, які знижують імунітет людини, викликають алергію, захворювання дихальних шляхів, посилюють негативний перебіг хронічних, а також сприяють розвитку онкологічних захворювань.

        Відповідальність:

          Відповідно до статті 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення за випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною рослинністю, або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дотримання порядку, встановленого центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища, тягне за собою накладення штрафу на громадян від 3060 до 6120 грн. і на посадових осіб  від 15300 до 21420 грн. Ті самі дії, вчинені в межах природно-заповідного фонду на громадян від 6120 до 12240 грн. і на посадових осіб  від 21420 до 30600 грн.

 

        Якщо Ви стали свідками спалювання сухої рослинності, твердих побутових та інших відходів тощо:

  • Зробіть фото-відео фіксацію правопорушення.

  • Повідомте офіцера  поліції Новояричівської територіальної громади:

  • ПОГ СВГ ВП Львівського РУП №1 ГУНП у Львівській області майор поліції Савицький Дмитро Сергійович

тел. 098 231 0907; 

  • ПОГ СВГ ВП Львівського РУП №1 ГУНП у Львівській області капітан поліції  Беліков Михайло Віталійович     тел. 099 6627276.

  • Повідомте Державну екологічну інспекцію у Львівській області  тел. (032 ) 238 7370.

       Звертаємось до громадян з проханням дотримуватись правил пожежної безпеки в умовах природного довкілля, не спалювати суху траву та залишки рослинності, не провокувати таким чином виникнення пожеж, котрі можуть завдати чимало шкоди людям та довкіллю.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора