Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує! . До уваги платників податків! Про обов’язок використання підприємцями касових апаратів розповіли на семінарі

Дата: 11.09.2023 18:01
Кількість переглядів: 38

     З 1 серпня вступили у дію норми ЗУ 3219, одна з яких передбачає  фінансову відповідальність за порушення бізнесом закону щодо використання касових апаратів. Варто нагадати, що обов’язок використовувати РРО чи ППРО передбачений для усіх суб’єктів господарювання ще з 1 січня 2022 року, окрім платників 1 групи. Однак, у зв’язку з воєнним станом, уряд тимчасово скасував для більшості підприємців штрафні санкції за невидачу фіскального чеку. Наразі уряд повністю повернув відповідальність за торгівлю без використання РРО/ПРРО. 

Саме особливості встановлення та використання РРО/ПРРО для роботи підприємців у правовому полі розповіли під час семінару фахівці Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області На заході також обговорили проблемні питання, які виникають у підприємців під час використання РРО/ПРРО. Податківці відповіли на усі запитання платників, а також наголосили, що готові надавати індивідуальні консультації для усіх платників з питань застосування РРО та інших питань податкового законодавства.  


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора