Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує! Податківці Кам’янка-Бузької ДПІ інформують платників про обов’язок застосовувати РРО

Дата: 28.08.2023 13:20
Кількість переглядів: 31

    Під час чергової зустрічі з платниками податків начальник Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області Тарас Печора розповів про обов’язок кожного підприємця, окрім спрощенців І групи, застосовувати реєстратор розрахункових операцій при здійсненні готівкових розрахунків.

За словами посадовця, ДПС пропонує безоплатне  програмне забезпечення для використання в якості ПРРО, яке не потребує фінансових витрат та спеціальних навичок користувача, а завантажити його можна  на офіційному вебпорталі ДПС за адресою: Головна/БАНЕР/програмні РРО https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/. 

Також Тарас Печора повідомив про відновлення з 1 жовтня 2023 року застосування штрафних санкцій за невидачу фіскального чека. За його словами, у разі встановлення контролюючим органом фактів порушень, до суб'єктів господарювання будуть застосовуватись фінансові санкції, у розмірі від 25% до 150% вартості реалізованого товару.  

Крім того, на зустрічі обговорили питання легалізації заробітної плати, права громадян на податкову знижку та дотримання порядку заповнення платіжних документів на сплату податків. 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора