Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує! Про новації податкового законодавства під час зустрічі у Кам’янка-Бузькій ДПІ

Дата: 28.08.2023 13:19
Кількість переглядів: 47

    Під час проведення зустрічі з платниками податків фахівці Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області розповіли присутнім про низку важливих тем, включаючи податок на нерухоме майно, земельний податок, а також про останні нововведення – мінімальне податкове зобов’язання. Під час заходу  також висвітлено питання декларування і отримання податкової знижки громадянами, та застосування бізнесом касових апаратів, платіжних терміналів і дотримання роботодавцями трудового законодавства.

Учасники заходу отримали інформацію щодо порядку розрахунку та сплати податку на нерухоме майно, оподаткування земельних ділянок. При цьому податківці зауважили, що громадянам майнові податки розраховує податкова служба і надсилає платникам податкове повідомлення-рішення, в якому буде вказано за яку нерухомість чи земельну ділянку нарахований податок, суму податку та реквізити рахунку на який необхідно сплатити платіж. Громадяни ж мають сплатити податки впродовж 60 днів з дня отримання повідомлення-рішення. 

Також працівники інспекції розповіли присутнім про обов’язок кожного підприємця, окрім спрощенців І групи, застосовувати реєстратор розрахункових операцій при здійсненні готівкових розрахунків. 

За словами податківців, ДПС пропонує безоплатне  програмне забезпечення для використання в якості ПРРО, яке не потребує фінансових витрат та спеціальних навичок користувача, а завантажити його можна  на офіційному вебпорталі ДПС за адресою: Головна/БАНЕР/програмні РРО https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/. 

Також було повідомлено про відновлення з 1 жовтня 2023 року застосування штрафних санкцій за невидачу фіскального чека. За її словами, у разі встановлення контролюючим органом фактів порушень, до суб'єктів господарювання будуть застосовуватись фінансові санкції, у розмірі від 25% до 150% вартості реалізованого товару.  

Під час зустрічі також були розглянуті питання, пов'язані з розрахунком мінімального податкового зобов'язання. Зокрема було надено пояснення кого стосується даний платіж і випадки, коли сплата цього податку є обов’язковою. 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора