Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує! Про переваги застосування ПРРО і не тільки – під час лекторію зі відвідувачами ЦОПу Кам’янка-Бузької ДПІ

Дата: 23.08.2023 13:21
Кількість переглядів: 40

    Особливості застосування реєстраторів розрахункових операцій при здійсненні діяльності приватними підприємцями, котрі перебувають на спрощеній системі оподаткування ІІ та ІІІ груп, стали центральною темою лекторію, який провели днями для відвідувачів Центру обслуговування платників у Кам’янка-Бузькій ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області

Зокрема, податківці роз’яснили норми Закону України від 30 червня 2023 року №3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану», який набирає чинності з жовтня. Було проінформовано про порядок реєстрації касових апаратів та перевагах програмного РРО. 

Також повідомили присутніх про відновлення з 1 жовтня застосування штрафних санкцій за порушення законодавства у сфері здійснення розрахунків без РРО та невидачу фіскального чека.

Принагідно було роз’яснено порядок нарахування та сплати майнових платежів, наголошено, що громадяни, які є власниками землі та нерухомості, мають можливість провести звірку щодо належних їм об’єктів оподаткування та наявної заборгованості зі сплати таких платежів у Центрі обслуговування платників. «Для якісної звірки рекомендуємо мати при собі документи, що посвідчують особу та правовстановлюючі документи на належне майно», – наголосили працівники інспекції.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора