Дата: 05.07.2023 16:24

З метою забезпечення готовності до проведення заходів щодо захисту населення у разі виникнення радіаційної аварії, а саме – видачі населенню громади препаратів калію йодиду, відповідно до розпорядження голови Новояричівської селищної ради від 05.07.2023 р. №02-09/120 "Про планування та проведення йодної профілактики серед населення Новояричівської громади у разі виникнення радіаційної аварії" інформуємо про створення пунктів зберігання препаратів калію йодиду з наступною видачою їх населенню після окремої вказівки департаменту цивільного захисту у разі оголошення радіаційної небезпеки, а також надаємо інструкцію до проведення йодної профілактики.

Перелік пунктів видачі препаратів йодиду калію в Новояричівській  селищній ради

Назва закладу

Поліклінічний відділ (спеціалізована допомога)

пл. Єдності, 7, смт Новий Яричів