Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки містобудівної документації

Дата: 21.06.2023 16:57
Кількість переглядів: 140

 

Фото без опису1. Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки з для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ 01.01) на для будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку (КВЦПЗ 03.10) на території Новояричівської селищної ради Львівського району Львівської області, площею 0,6673 га, кадастровий номер 4623680400:03:000:0120.

У Заяві про визначення обсягу СЕО міститься інформація про замовника СЕО, вид та основні цілі документа державного планування.

2. Орган, що приймає рішення про затвердження документа державного планування: Новояричівська селищна рада.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення:

– строк громадського обговорення Заяви про визначення обсягу СЕО становить з 21.06.2023 р. до 01.07.2023 р.;

– згідно зі ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до Заяви про визначення обсягу СЕО;

– ознайомитися з заявою про визначення обсягу СЕО можна на офіційному веб-сайті Новояричівської селищної ради – https://novoyarychiv.gromada.org.ua/.

– зауваження і пропозиції подаються до Новояричівської селищної ради Львівської області за адресою: Юридична: Україна, 80465, Львівська обл., Львівський р-н, смт Новий Яричів, пл. Єдності, буд. 22. Фактична: смт Новий Яричів, вул. Незалежності, 6, ел.пошта: n.yarychiv_rada@ukr.net в термін до 01.07.2023 р.

– місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Новояричівська селищна рада.

4) необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування – відсутня.

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора