Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує! Запис на чергу ОНЛАЙН для отримання послуг в Центрах обслуговування платників ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області

Дата: 08.05.2023 10:38
Кількість переглядів: 52

 

      Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує, що записатись на чергу ОНЛАЙН для отримання послуг в Центрах обслуговування платників ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області можна за посиланням:  http://queue.qsolutions.com.ua:22102/ 

Онлайн-сервіси - забезпечення електронної взаємодії з органами ДПС

      Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує, що одним із пріоритетних напрямів роботи ДПС в умовах воєнного стану залишається розвиток онлайн-сервісів для задоволення потреб платників та забезпечення електронної взаємодії з органами ДПС. 

Податкова активно працює над трансформацією та спрощенням процедур адміністрування податків, автоматизації процесів обліку та контролю, що дозволяє просто і комфортно отримувати електронні послуги, легко і зручно сплачувати податки.

Взаємодія з органами ДПС здійснюється за допомогою Електронного кабінету, де платники мають змогу подати звітність, сплатити податки, отримати доступ до необхідної інформації, звернутись до органів ДПС за допомогою листування тощо.

У відкритій та приватній частинах Електронного кабінету, розміщеного на офіційному вебпорталі ДПС (https://cabinet.tax.gov.ua), платники податків не відвідуючи податкові органи можуть скористатися сервісом «Дані про взяття на облік платників». 

Робота у приватній частині здійснюється з використанням кваліфікованого електронного підпису, що сертифікований у будь-якого Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг. 
 Для переві
рки даних про взяття на облік платників податків достатньо здійснити пошук за податковим номером (серією та номером паспорта) або найменуванням/ПІБ платника податків. 

 

До уваги платників податків! Продовжує роботу Комунікаційна податкова платформа!

    Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує, що продовжує працювати новий формат спілкування - Комунікаційна платформа!

За допомогою цієї платформи комунікації з бізнес-спільнотою і громадськістю проходять оперативно та якісно.

Мета її функціонування – забезпечення нового формату взаємодії з бізнес-спільнотою, громадськістю, та оперативного прийняття управлінських рішень керівництвом ДПС.

Для забезпечення ефективного зворотного зв'язку створено електронну скриньку комунікаційної податкової платформи - [email protected]

 

«Гаряча лінія» у Кам’янка-Бузькій ДПІ

На запитання платників, що надходили під час «гарячої лінії» щодо актуальних питань  податкового законодавства, відповідав начальник Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області Тарас Печора.

Під час «гарячої лінії» мова йшла про порядок сплати податків та подання звітності суб’єктами господарювання під час воєнного стану, порядку реєстрації платником єдиного податку, отримання реєстраційних та дозвільних документів, внесення змін в облікові дані ФОП, тощо. 

Посадовець наголосив, на обов’язковому  поданні платниками єдиного податку до податкових органів заяви про спрощену систему оподаткування, з додавання нових КВЕДів в паперовому вигляді або в електронному через Електронний кабінет платника при зміні (доповненні)  видів економічної діяльності у державного реєстратора або через додаток Дія. 

Під час «гарячої лінії» посадовець поінформував про «можливості»  Електронного кабінету та інші податкові сервіси. 

Також Тарас Печора відповів на запитання щодо особливостей розрахунку мінімального податкового зобов’язання (МПЗ) для юридичних та фізичних осіб, формування суми сплачених податків, зборів платежів та витрат на оренду земельних ділянок, які повинні бути враховані при обчисленні МПЗ.  

 

Електронне звітування – це зручний та сучасний формат спілкування з контролюючими органами

 

    У Кам’янка-Бузькій ДПІ практикують проведення щоденних тренінгів. Фахівці інспекції під час тренінгів розповідають платникам податків про електронні сервіси податкової служби та подання  звітності онлайн.

За допомогою сервісу «Електронний кабінет платника» платники мають можливість дистанційної роботи  в режимі онлайн, зокрема подати та переглянути подану звітність, перевірити стан розрахунків з бюджетом, зареєструвати програмний РРО.

Податківці  надають практичні рекомендації щодо подання платниками податків звітності в електронній формі, заповнення декларації про майновий стан та доходи за минулий рік та подання повідомлення про об’єкти оподаткування за допомогою Електронного кабінету платника. Податківець нагадує присутнім, що платники податків зобов’язані повідомити податкову службу за основним місцем обліку про всі об’єкти оподаткування і об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, за формою 20-ОПП протягом 10 робочих днів після їх реєстрації та відкриття.

 

Начальник

Кам’янка-Бузької ДПІ

Головного управління

ДПС у Львівській області                                                                                        Тарас ПЕЧОРА


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора