На Львівщині розпочали ялинкову кампанію 2022-2023 років

Дата: 29.12.2022 11:02

Новояричівська селищна рада інформує, що на територїї Львівської області триває ЯЛИНКОВА КАМПАНІЯ

Начальником  Львівської обласної військової адміністрації видано розпорядження від 05.12.2022 року №674/0/5-22 «Про комплекс заходів щодо реалізації ялинок та охорони хвойних насаджень від вирубування  у передноворічний період 2023 року».

Реалізацію ялинок планують здійснювати із дворів лісництв, лісгоспів, на ринках районного та місцевого значення та в місті Львові.

Як і минулого року кожну новорічну ялинку будуть маркувати биркою або самоклейною стрічкою зі штрих-кодом, яка містить інформацію про місце заготівлі, що підтверджує законність її реалізації.

З числа працівників державної лісової охорони, Держекоінспекції, органів поліції будуть створені мобільні рейдові групи з метою охорони хвойних насаджень та перевірки законності придбання і перевезення новорічних ялинок.

Наближаються свята Нового року та Різдва Христового.

Звертаємось до всіх жителів Новояричівської територіальної громади  купувати лише ялинки, які марковані биркою (чи спеціальною стрічкою) зі штрих-кодом, що підтверджує законність її заготівлі та реалізації.