Кам’янка-Бузька ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області інформує! Про основні зміни у податковому законодавстві та одноразове добровільне декларування

Дата: 05.09.2022 12:51
Кількість переглядів: 86

     Працівники Кам’янка-Бузької ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області продовжують інформувати громадян про особливості одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних ïм активів та інші новації податкового законодавства.

Зокрема, заступник начальника ДПІ Оксана Солонинка в ході чергового заходу зазначила, що у межах податкової амністії декларанту необхідно подати до податкових органів одноразову добровільну декларацію виключно в електронному вигляді через Електронний кабінет платника податків. При цьому  у добровільній декларації не потрібно буде вказувати інформацію про джерела походження задекларованих активів. А також  сплатити до бюджету одноразовий збір у розмірі від 2,5 до 9 відсотків, що є значно нижчим, ніж розмір встановлених податків. Так, розмір податку на доходи фізичних осіб сьогодні становить 18 відсотків.

Крім того, фахівець нагадала присутнім, які платники зобов’язані застосовувати РРО чи ПРРО з 1 січня 2022 року, а також які підприємці-спрощенці можуть здійснювати діяльність без застосування РРО чи ПРРО, але за умови використання розрахункових квитанцій та КОРО, про облік товарних запасів, щорічне декларування доходів громадян, про основні зміни у податковому законодавстві, внесені Законом №1914-IX.

Наприкінці зустрічі податківець повідомила про один із популярних електронних сервісів – Електронний кабінет, за допомогою якого здійснюється взаємодія органів ДПС і платників у режимі реального часу, та який наразі забезпечує повний спектр послуг для платників податків.

 

Фото №1

 

 

 

Начальник

Кам’янка-Бузької ДПІ

Головного управління

ДПС у Львівській області                                                                                       Тарас ПЕЧОРА


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора