Паливна деревина 2 лоти

Дата: 23.08.2022 14:58
Кількість переглядів: 142

Замовник: Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Новояричівської селищної ради

Предмет Закупівлі: ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина (Лот 1: Деревина дров’яна непромислового використання твердолистяних порід;Лот 2: Деревина дров’яна непромислового використання твердолистяних порід )

Очікувана вартість предмета закупівлі:                          1`343`900.00 Гривня (з ПДВ)

Вид закупівлі: Відкриті торги

 Ідентифікатор закупівлі                                            UA-2022-08-23-008822-a

З метою прозорого, ефективного та раціонального використання коштів та на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 № 1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 631 і від 11 жовтня 2016 р. № 710» підготовлено та опубліковано обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.

Підготовка обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі здійснюється протягом бюджетного року відповідно до річного плану закупівель. 

Обґрунтування технічних та якісних характеристик

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі:

Лот 1: Деревина дров’яна непромислового використання твердолистяних порід

  1. У вартість повинна входити доставка товару до навчальних закладів та розвантажувальні роботи.
  2. В деревині не допускається зовнішня трухлява гниль. Ядрова та заболоння гнилі допускаються розміром не більше 65% площі торця. Кількість деревини із гниллю від 30 до 65% площі торця не повинно перевищувати 20% об’єму партії.
  3. Деревина повинна належати до твердих порід першої категорії. (бук, дуб, граб).
  4. Дрова повинні бути очищені від сучків. Висота сучків, що залишаються, не повинна перевищувати 30 мм.
  5. Товар повинен відповідати діючим стандартам та технічним вимогам для даного виду товару.
  6. Дрова можуть бути як в корі, так і без кори.
  7. Розмір дров по довжині до 2 м., розмір дров по товщині (в діаметрі) від 0,05 м., допустиме відхилення по довжині +0,05 м.
  8. При поставці товару повинні надаватися супровідні документи. При прийомі товару, обсяг  товару має  відповідати обсягу, який зазначена у супровідних документах. Приймання Товару за кількістю і якістю здійснюється представником замовника. (надати в складі тендерної пропозиції відповідний гарантійний лист).
  9. У складі пропозиції Учасник надає довідку про наявність лісопродукції на складах на момент оголошення тендеру у відповідності відпускних нормативів.

Загальна таблиця поставки та кількості кубів паливної деревини

Назва навчального закладу

1.

Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів та дошкільної освіти с. Пикуловичі Новояричівської селищної ради Львівського району Львівської області

 

Разом: 300 м3

 

Лот 2: Деревина дров’яна непромислового використання твердолистяних порід

1.         У вартість повинна входити доставка товару до навчальних закладів та розвантажувальні роботи.

2.         В деревині не допускається зовнішня трухлява гниль. Ядрова та заболоння гнилі допускаються розміром не більше 65% площі торця. Кількість деревини із гниллю від 30 до 65% площі торця не повинно перевищувати 20% об’єму партії.

3.         Деревина повинна належати до твердих порід першої категорії. (бук, дуб, граб).

4.         Дрова повинні бути очищені від сучків. Висота сучків, що залишаються, не повинна перевищувати 30 мм.

5.         Товар повинен відповідати діючим стандартам та технічним вимогам для даного виду товару.

6.         Дрова можуть бути як в корі, так і без кори.

7.         Розмір дров по довжині до 2 м., розмір дров по товщині (в діаметрі) від 0,05 м., допустиме відхилення по довжині +0,05 м.

8.         При поставці товару повинні надаватися супровідні документи. При прийомі товару, обсяг  товару має  відповідати обсягу, який зазначена у супровідних документах. Приймання Товару за кількістю і якістю здійснюється представником замовника. (надати в складі тендерної пропозиції відповідний гарантійний лист).

9.         У складі пропозиції Учасник надає довідку про наявність лісопродукції на складах на момент оголошення тендеру у відповідності відпускних нормативів.

Загальна таблиця поставки та кількості кубів паливної деревини

Назва навчального закладу

1.

Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів та дошкільної освіти с. Дідилів Новояричівської селищної ради Львівського району Львівської області

2.

Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів та дошкільної освіти с. Великосілки Новояричівської селищної ради Львівського району Львівської області

3

Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів та дошкільної освіти с. Руданці Новояричівської селищної ради Львівського району Львівської області

4

Заклад дошкільної освіти «Дзвіночок» с. Неслухів Новояричівської селищної ради Львівського району Львівської області

 

Разом: 667 м3

 

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі

Загальна кількість необхідного до закупівель обсягу деревини сформована виходячи із їх обсягів використання замовника за 2021 рік.

Очікувана вартість передбачена кошторисом та річним планом закупівель на 2022 рік, грунтується на всіх фактичних складових ціни та включає в себе вартість ціни на товар, податки і збори, що сплачуються або мають бути сплачені, усіх інших витрат та згідно з вимогами чинного законодавства щодо формування ціни на відповідний товар.

Розрахунок очікуваної вартості предмету закупівлі з урахуванням роз’ясненння Мінекономіки Щодо розрахунку очікуваної вартості предмета закупівлі № 3301-04/34980-06 від 20.08.2019 р. та Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, Щодо передумов здійснення закупівель № 3304-04/55366-06 від 10.09.2020р. здійснювався замовником шляхом моніторингу середньоринкових цін на деревину, актуальних на момент моніторингу. Замовником здійснювався пошук, збір та аналіз загальнодоступної цінової інформації про ціни товарів, що містить в мережі Інтернет у відкритому доступі на сайтах постачальників, в електронному каталозі, в електронній системі закупівель «ProZorro» щодо анологічних закупівель.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора